czwartek, 9 lutego 2012

Takie rzeczy tylko u Louisa Vuittona

Francuski dom mody poddaje się ekologicznym trendom - na sezon wiosna/lato 2012 proponuje klientom okulary wykonane z drewna.Okulary składają się z dwóch części - w drewnianą ramkę z dyskretnym logo LV wkomponowano przyciemniane szkła w metalowej oprawie. Okulary są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, w jasnym drewnie ze złotą oprawą lub w ciemnym ze srebrną.
Cenę okularów poznamy, gdy kolekcja trafi do sklepów, a do kompletu możemy dobrać plecak zdobiony monogramem LV, który również znalazł się wśród wiosenno-letnich propozycji marki.

Louis Vuitton robi barki juz od roku 1955.Barek wykonany jest ze skóry, choć można także zamówić wersję z charakterystycznej tkaniny z monogramem LV. Dostępny jest jedynie na specjalne zamówienie.
W zestawie mamy m.in. srebrne wiaderko na lód i srebrne pałeczki koktajlowe, cztery kryształowe szklanki do whisky i kryształową karafkę ze srebrnym zamknięciem. Ręcznie wykonany we francuskim atelier Louis Vuitton zestaw kosztuje 35 tys. dolarów.

To nie wszystko Lv poleca takze kufer na wino.Skórzane etui ozdobione jest charakterystycznym logo LV i zawisami pozłacanymi 22-karatowym złotem. Kufer powstał z okazji 125. urodzin winnicy Cordier Mestrezat Grands Crus, oferującej wina z najwyżej półki. Służy do przewozu czterech butelek.
Gdyby komus przyszlo na mysl po lampce wina pojezdzic rowerem i pograc w Polo, taki gandget oferuje tez Lv. Stylizację w duchu LV widać na całej powierzchni pojazdu, zaczynając od osłony przedniego koła zdobionej motywem kratki damier canvas, aż po detale na kierownicy czy zębatce w kształcie kwiatu z wzoru monogram canvas.Elementy tego samego motywu zdobią również dołączony do roweru młotek do odbijania piłki, a na pedałach pojawiły się wiązania z miodowej skóry, które stabilizują stopę podczas jazdy.Rower produkcji Hengst and Barbier został podrasowany estetycznie, ale jego podstawowe funkcje pozostają bez zmian, więc spełnia wszelkie warunki kwalifikujące go do udziału w rozgrywce polo. Cena pojazdu nie została ujawniona.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz