czwartek, 9 lutego 2012

Designerskim rowerem przez swiat

Ze ruch to zdrowie wiadomo nie od dzis , ale jesli mamy jezdzic rowerem to zawsze mozemy wybrac dwukolowe cacko od projektanta.
Rower Gucci: Krwistoczerwony pojazd powstał z myślą o ostatnich letnich igrzyskach olimpijskich w Pekinie. Jego nazwa 8-8-2008 jest nawiązaniem do daty rozpoczęcia olimpiady oraz do cyfry osiem, która w chińskiej kulturze przynosi szczęście, podobnie czerwony kolor. Rower utrzymany jest w stylistyce typowej holenderki, do której przytroczono dwie boczne, skórzane torby, ozdobione charakterystycznymi dla marki czarno-zielonymi paskami z logo Gucci. Potencjalnym nabywcom wystarczyć musi opis i zdjęcie, ponieważ producent nie ujawnił innych informacji technicznych. Pekińska holenderka kosztuje 3400 dolarów.

Hermes : Firma projektuje stylowe dwukołowce od 1980 roku. Bazę tego modelu stanowi czarna rama holenderskiej marki Bavatus, natomiast aplikacje  w kolorze dyni są dziełem Hermesa. Pojawiają się na elementach konstrukcji ze stali nierdzewnej, siodełku oraz uchwytach kierownicy i zostały stworzone z delikatnej i lekko ziarnistej skóry typu Taurillon Clemence. Do modelu nie przewidziano dodatkowych akcesoriów, ale w razie potrzeby można zamówić je bezpośrednio u producenta. Cena roweru z pracowni Birkin bag to 4000 dolarów
Chanel:Ten nietypowy projekt jest hołdem dla sportowych zainteresowań samej Coco. Utrzymany w barwach klasycznej czerni rower wykończono detalami z pikowanej skóry - znajdziemy ją na siodełku, uchwytach kierownicy, ochraniaczu zębatek oraz na dwóch bocznych torbach z logo Chanel i kosmetyczce umieszczonej pod siedzeniem. Rower powstał na potrzeby wiosenno-letniej kolekcji z 2008 roku w limitowanej ilości zaledwie 50 egzemplarzy. Cena dwukołowca to około 17 tysięcy dolarów.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz